nr 85

Od redakcji

Wycena to często temat tabu, może być trudny i wieloaspektowy. Wiemy, gdyż często sami mamy problem z określeniem ceny dla tworzonych przez nas produktów i świadczonych usług. W tym numerze chcemy odkryć przed Wami, to czego często nie widać, co ukrywa się niczym góra lodowa pod taflą wody, o którą można się rozbić, gdy nie ma się umiejętności nawigowania.

Dzięki zaproszonym gościom, ekspertom, praktykom będziemy odkrywać przed Wami to, co może zadecydować o ostatecznym kształcie ceny waszych kreatywnych produktów i usług.

Kolejne artykuły z numeru „WYCENA” publikujemy każdego 10, 20, 30 dnia miesiąca (od 20 listopada 2023 r. do 30 kwietnia 2024 r.). Wszyscy czytelnicy zapisani w newsletterze PURPOSE, w tych dniach otrzymają od nas wiadomość z zaproszeniem do lektury. Wszystkie artykuły z numeru WYCENA będą dostępne po zalogowaniu. Zapraszamy do rejestracji.

Newsletter PURPOSE wysyłamy 3 razy w miesiącu (10, 20 i 30 dnia każdego miesiąca). Aby mail od nas doszedł do Was, prosimy o dodanie adresu redakcja@purpose.com.pl do swojej listy adresowej w skrzynce pocztowej. Dziękujemy i do przeczytania!

nr 85 Listopad 2023
temat numeru:
WYCENA