Zarejestruj się

Rejestracja jest BEZPŁATNA!
Imię * :
E-mail (Login) * :
Hasło * :
Powtórz hasło * :
Kraj * :
Województwo * :
Płeć * :
Wiek * :
Zawód * :
Pola oznaczone * są wymagane„RODO”


Dokonując czynności rejestracji na stronie PURPOSE.com.pl, wyrażają Pańswto zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz w celu umieszczenia ich w bazie danych ECC-CF wydawcy magazynu PURPOSE z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 59 lok. 13U, kod poczt. 90-413, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”) oraz przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, pozycja 883, z późn. zm.). Oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się do ECC-CF z żądaniem usunięcia swoich danych – tzw. bycia zapomnianym. Wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie od ECC-CF informacji handlowej w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) i w tym celu udostępniają podany przy rejestracji adres elektroniczny.

Prosimy o sprawdzenie poprawności wpisanego adresu email. Błędne adresy wraz wszelkimi danymi będą niezwłocznie usuwane.

Jeżeli masz problem z zarejestrowaniem się napisz do nas: redakcja[a]purpose.com.pl

Tradycją PURPOSE jest systematyczne publikowanie newsletterów, które raz na tydzień trafiają do skrzynek e-mail naszych czytelników. Newsletter ma formułę skrótu najciekawszych materiałów zawartych w aktualnym wydaniu magazynu PURPOSE, materiałów dotyczących projektów realizowanych w ramach PURPOSE, ale również prezentacji projektów, które Purpose objął patronatem medialnym bądź, które promuje, a także przykłady ofert pracy w kulturze.

Zarejestrowani użytkownicy PURPOSE mogą korzystać z całego Archiwum, w którym znajduje się ponad 70 numerów tematycznych magazynu. Biorą również udział w konkursach ogłaszanych w Newsletterze PURPOSE.

PRZYPOMNIENIA HASŁA:
Jeżeli nie pamiętają Państwo swojego hasła, prosimy o kontakt pod adresem mail: redakcja[a]purpose.com.pl

REZYGNACJA:
Wydawca magazynu firma ECC-CF z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 59 lok. 13U, kod poczt. 90-413 magazynu PURPOSE informuje, że wdraża zmiany wynikające z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”) w związku z tym mają Państwo prawo do tzw. bycia zapomnianym co będzie skutkować usunięciem wszelkich danych z bazy PURPOSE, oraz zaprzestaniem przesyłania newslettera PURPOSE. Jeżeli chcą Państwo abyśmy usunęli Państwa adres z bazy, prosimy o maila z tytułem REZYGNACJA pod adres: redakcja[a]purpose.com.pl

Archiwum

W dziale archiwum dostępne są wszystkie dotychczas wydane numery magazynu „Purpose”. Archiwum „Purpose” to największe w Polsce archiwum treści z obszaru przedsiębiorczości w kulturze i przemysłów kreatywnych. Archiwum udostępniamy bezpłatne — wystarczy się zalogować, korzystając z pola umieszczonego w prawym górnym rogu portalu.

LOGOWANIE
Zalogowanie się na stronie magazynu „Purpose” daje BEZPŁATNY dostęp do jego archiwum (80 numerów, 800 artykułów). Ponadto po zalogowaniu użytkownik raz na 2 tygodnie będzie otrzymywał newsletter z najnowszymi i najciekawszymi materiałami z „Purpose”.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ <<

NEWSLETTER
Tradycją „Purpose” jest systematyczne publikowanie newsletterów, które raz na 2 tygodnie trafiają do skrzynek e-mailowych naszych czytelników. Newsletter zawiera skrót najciekawszych materiałów opublikowanych w aktualnym wydaniu magazynu „Purpose", materiałów dotyczących projektów realizowanych w ramach magazynu, ale również prezentacji projektów, które objął on patronatem medialnym lub przez niego promowanych.