Zarejestruj się

Rejestracja jest BEZPŁATNA!
Imię * :
Nazwisko * :
E-mail (Login) * :
Hasło * :
Powtórz hasło * :
Kraj * :
Województwo * :
Miasto * :
Płeć * :
Wiek * :
Branża * :
Zawód * :
Pola oznaczone * są wymagane
Rejestrując się na stronie PURPOSE, wyrażają Pańswto zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz w celu umieszczenia ich w bazie danych ECC-CF wydawcy magazynu PURPOSE z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 59 lok. 13U, kod poczt. 90-413, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, pozycja 883, z późn. zm.). Oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się do ECC-CF z żądaniem usunięcia swoich danych. Wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie od ECC-CF informacji handlowej w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) i w tym celu udostępniają podany przy rejestracji adres elektroniczny.

Prosimy o sprawdzenie poprawności wpisanego adresu email. Błędne adresy będą usuwane.

Jeżeli masz problem z zarejestrowaniem się napisz do nas: redakcja@purpose.com.pl

Tradycją PURPOSE jest systematyczne publikowanie newsletterów, które raz na tydzień trafiają do skrzynek e-mail naszych czytelników. Newsletter ma formułę skrótu najciekawszych materiałów zawartych w aktualnym wydaniu magazynu PURPOSE, materiałów dotyczących projektów realizowanych w ramach PURPOSE, ale również prezentacji projektów, które Purpose objął patronatem medialnym bądź, które promuje, a także przykłady ofert pracy w kulturze.

Zarejestrowani użytkownicy PURPOSE mogą korzystać z całego Archiwum, w którym znajduje się ponad 70 numerów tematycznych magazynu. Biorą również udział w konkursach ogłaszanych w Newsletterze PURPOSE.

PRZYPOMNIENIA HASŁA:
Jeżeli nie pamiętają Państwo swojego hasła, prosimy o kontakt pod adresem mail: redakcja[a]purpose.com.pl

REZYGNACJA:
Jeżeli nie chą Państwo otrzymywać Newslettera PURPOSE, chcą aby usunąć Państwa adres z bazy, prosimy o maila z tytułem REZYGNACJA pod adres: redakcja[a]purpose.com.pl

REKLAMA